Релаксаційна група «ЧАС ДЛЯ СЕБЕ», участь у роботі якої сприяє стабілізації емоційного стану та гарному самопочуттю, відновленню та активізації життєвих сил й налагодженню гармонійних стосунків.

Бурхливий ритм сучасного життя, стреси та постійні емоційні напруження призводять до виснаження фізичних і психічних ресурсів. Навички саморегуляції та уміння відновлювати фізичні і психологічні ресурси потрібні в різних галузях діяльності людини. Спектр застосування релаксаційних методик є досить широким (зняття м’язових затисків, опрацювання емоційних травм, ресурсна підтримка, лікування психосоматичних захворювань і та ін.) Крім того, навчання різним релаксаційним технікам доступне як дорослим, так і дітям.

Релаксація (від лат. Relaxatio – полегшення, розслаблення) – це стан спокою, пов’язаний з повним або частковим м’язовим розслабленням, що супроводжується зняттям психічного напруження.

У стані релаксації відбувається розслаблення всього тіла, що призводить до ментального заспокоєння, звільненню від думок та відпочинку. Глибока релаксація сприяє відновленню енергії тіла, а спокійний фізичний стан тісно пов’язаний з поліпшенням циркуляції крові та лімфи.

Під час релаксації виділяються ендорфіни (так звані «гормони щастя»), які регулюють емоційний стан та нормалізують діяльність усіх систем організму, що додає сили і впевненості, активності та життєрадісності. Організм людини збагачуються киснем, що стимулює метаболічні, дихальні, травні та інші його функції, а, крім того, зростає стресостійкість.

У стані релаксації активізується права півкуля, яка відповідає за творчість і інтуїцію, що допомагають людині доходити правильних рішень, проявляти себе і реалізовувати поставлені цілі.