Стабільне й позитивне почуття жіночої ідентичності є основою для побудови конструктивних відносин з собою та іншими, здорового материнства, особистісної та професійної самореалізації. У зв’язку з чим розвиток жіночої ідентичності можна розглядати, як необхідний ресурс для адаптації та особистісного і професійного розвитку сучасної жінки в умовах динамічно мінливого світу. Детермінованість процесу формування особистості призводить як до унікальності особистісної ідентичності, так і до ймовірності порушень у протіканні даного процесу.

Тренінгова програма «Моя жіночість» дозволяє жінкам, незалежно від віку та соціального статусу, зробити крок назустріч своїй жіночій суті, краще зрозуміти себе та свої потреби й дослідити свій внутрішній світ. Перебуваючи в жіночому просторі учасниці мають змогу:

  • висловлювати і пропрацювати внутрішні відчуття, фантазії та емоції, пов’язані з жіночністю і сексуальністю через творчість і рух;
  • усвідомити особисті та сімейні заборони, страхи і проблеми, пов’язані з жіночістю рольові стереотипи;
  • познайомитися з собою, жіночною і сексуальною, усвідомити своє ставлення до тіла й знайти внутрішній баланс, відчути власну жіночу привабливість і силу;
  • отримати потужний ресурс та прийняти себе такою, яка ти є…

На таких зустрічах можна цілковито поринути в атмосферу задоволення, гри, творчості й свята, дозволити собі повноту проживання й вияву почуттів.